Güvenlik, Deneyim ve Profesyonellik İster

HİZMETLERİMİZ

Geleceğin başarısı, güvenliğin başarısına bağlıdır.

Israelmore Ayivor

 

Neden Uzman Güvenlik?

Firmamız müşteri memnuniyeti ve sektörel standartlara uygun hareket etmeyi Şirket vizyonu olarak niteler. Bu kurumsal vizyondan hareketle bizler gerek Şirket yöneticileri, gerekse şirket personeli olarak güvenlik alanında eğitimini tamamlamış tecrübe ve birikimleri olan bir organizasyon yapılanması ile en yüksek hizmet kalitesi oluşturma gayreti içinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve sektörün gerekliliklerini takip ederek, en kaliteli hizmeti profesyonel olarak sunmaktayız. Profesyonel çözümler üreterek, hizmet sonrasında da hizmet verdiğimiz müşterilerimizi yalnız bırakmayıp, hizmet sonrasında da destek sağlamaktadır.

Bize neden güvenmelisiniz?

Uzman Güvenlik tarafından görevlendirilen profesyonel yakın koruma elemanı hangi özel şart altında olursa olsun, normal veya acil koşullar altında risk analizi yapabilme, olası problemi tanımlama, güvenliği planlama, muhtemel güvenlik sorunlarını önleme ve kontrol etmede uzman, korunan şahıs için güvenli ortam sağlama yeteneğine sahip, yakın koruma sertifikası bulunan kişilerden seçilirler Uzman Güvenlik Yakın koruma personeli olağan dışı durumların tesirlerini hafifletmek için uygun olan prosedürleri uygulayabilme kabiliyetine sahiptirler. Uzman Güvenlik koruma görevlilerimiz koruduğu kişinin imajını temsil ettiğinin bilincinde olan, normal ya da acil durumlarda, durumun özelliklerine göre yetkilerini nasıl kullanması gerektiğini bilen, yakın koruma işini yerine ,getirirken; Korunan kişi ve korunan kişinin ailesi ile ve diğer koruma ekibi ile koordineli çalışan profesyonellerdir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Temizlik ve Bakım

Uzman Temizlik, sektöründe güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. Temizlik Şirketleri sektöründe tam 7 yıldır İstanbullun her semtine temizlik şirketi hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir. Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Eviniz, iş yeriniz ya da Misiniz kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli işçiliği uyguluyoruz. Güler yüzlü, kaliteli, İşinde uzman kadromuz sayesinde sizde referanslarımızdaki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimizden olmak isterseniz, tek yapmanız gereken bizi aramak ve iş yerinize, evinize keşif için bizi davet etmek. İstanbul ‘da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik hizmeti için hizmetinizdeyiz” slogan’ öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.

Güvenlik Hizmetleri

2000 yılında elektronik güvenlik sistemleri alanında, uluslararası birçok firmanın distribütörlüğünü alarak bu sektörde hizmet vermeye başladık. Küçük ve büyük ölçekli firmalardan konutlara uzanan geniş bir yelpazede uygun çözümler sunarak sahip olduğumuz prestijli referanslar, bize güvenliğinizi sağlamaya devam etmek için güç verdi ve yenilikler yapmaya yöneltti. 2002 yılında doğan markamız uzman Güvenlik Sistemlerinin deneyimin’ ve yeni bir markanın enerjisini taşımaktadır. Tıpkı kurulduğumuz günkü gibi bugün de ev ve işyerlerinde güvenliği sağlıyor ve bunu yaparken de memnuniyetinizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz. Bulundukları pozisyonlarda eğitimli ve tecrübeleri doğrultusunda uzmanlaşmış ekibimiz teknik servisinden müşteri hizmetlerine, satış ekibinden yönetim kadrosuna kadar sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Site, Bina ve Tesis Yönetimi